Bartın Yurtlar Hakkımızda

Bartın’da yaşanan yurt arama sorununa çözüm üretmek ve zamandan kazanmak için tüm yurtları tek platformda birleştiriyoruz.

YÖK’un yeni kararıyla üniversiteyi kazana öğrenciler e-devlet sistemi ile kaydını gerçekleştirebiliyor. e-devlet  kaydını yapan öğrenci Bartın’a Yurt bulmak için gelmek durumunda kalıyor. Bartın Yurtlar Platformu bunu önlemek ve öğrencilerin gönül rahatlığıyla yurt seçmesi için kurulmuştur.

Hedefimiz zor koşullarda ulaşılmaya çalışan yerleri sizin için etkin ulaşılabilir ve tarafsız bir bakış açısıyla hizmetinize sunmaktır.

Tüm şehri dolaşarak yurt aramak ve bilgi edinmek yerine istediğiniz yerden istediğiniz konaklama yeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum bölümlerimizde daha önce orada yaşamış insanların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Sayfamızda tüm işletmeler hakkında bilgi sahibi olabilmeniz, bizim hissettiğimiz bu eksiklikleri sizin de yaşamamanız için çalışıyoruz.

Bu küçük şehirde büyük hayallerinizin her zaman peşinden koşmanız dileğiyle.

Neden Bartın Yurtlar

Günümüzde tüm işlerimizi İnternetten ve mobil telefonlarımızdan pratik bir şekilde hallediyoruz. Fakat Bartın’da elektronik ortamda hizmet veren işletmelerin eksikliği ön plana çıkmaktadır.

Hitap ettiğiniz kesimin hemen hemen tamamı zamanının bir kısmı elektronik ortamlarda harcamaktadır. Bunu sizler için fırsata çevirmeyi ve hedef kitlenize yardımcı olabilmeyi vizyon edindik.

Sosyal medyada aktif bir şekilde hizmet sunarak hedef kitlenizi zaman kaybından ve uğraşıdan uzak tutuyoruz.

Siz de bu platforma katılıp “Bartın Yurt” aramalarında en üst sırada yer alarak ulaşılabilir olmaya var mısınız ?